Monthly Archives: May 2017

Lombards24.lv maina nosaukumu uz „Banknote”

Turpinot attīstīties un pilnveidot pakalpojumu klāstu,sabiedrībā plaši pazīstamais lombardu tīkls Lombards24 maina nosaukumu uz Banknote.

Turpmāk visas 95 lombarda filiāles visā Latvijā sauksies „Banknote” un piedāvās plašu kreditēšanas pakalpojumu klāstu, kurā ietilpts arī klasiskie lombarda pakalpojumi. Pilnveidojot pakalpojumu klāstu, uzņēmumam ir izdevies radīt jaunu nebanku pakalpojumu sniedzēju kategoriju.

„Banknote” filiālēs un internetā pieejamajā mājas lapā turpmāk būs iespējams:

  • Saņemt aizdevumus pret kustamu ķīlu,
  • Saņemt skaidras naudas patēriņa kredītus bez ķīlas,
  • Veikt un saņemt starptautiskus skaidras naudas pārskaitījumus,
  • Apmaksāt ikdienas rēķinus,
  • Iegādāties mazlietotas vai jaunas preces (tikai Banknote filiālēs)

Akceptējot klientu vēlmes, pirmais patēriņa kredīts līdz 300 eiro ar 30 dienu atmaksas termiņu tiek izsniegts bez maksas. Bezmaksas aizdevumu var noformēt gan uzņēmuma filiālēs, gan arī Banknote, turklāt aizdevums tiek izsniegts skaidrā naudā, tādā veidā nodrošinot Jums konfidencialitāti un aiztaupot sarežģījumus, kas varētu rasties kredītam uzradoties bankas konta pārskatā.

Banknote.lv mājas lapā atradīsiet svarīgāko informāciju par piedāvātajiem pakalpojumiem un to lietošanas nosacījumiem, kā arī varēsiet izmantot tiešsaistē pieejamos pakalpojumus, atrodoties mājās, birojā vai jebkurā citā vietā, kur pieejams interneta pieslēgums.

Svarīgi pieminēt, ka internetā pieejami arī lombarda pakalpojumi, respektīvi, jūs varat pieteikt aizdevumu pret kustamu ķīlu, nosūtot vēlamo aizdevuma summu un pievienojot ieķīlājamās preces fotoattēlu.

Kas ir auto lombards?

Lombards ir viens no vispazīstamākajiem veidiem kā saņemt aizdevumu īsā laikā, turklāt šeit ir iespējams ieķīlāt sev piederošu mantu, šādi izvairoties no kredītsaistībām kas var ievilkties uz ilgu laiku. Ja jūs ieķīlājat kādu preci, neatmaksājot šo aizdevumu, jūs zaudēsiet ieķīlāto mantu.

Auto lombards ir veids kā varat ieķīlāt savu automašīnu un saņemt līdz pat 90% no automašīnas vērtības. Turklāt, pa to laiku, kamēr veicat šī aizdevuma atmaksu, jums ir tiesības turpināt braukt ar savu auto, jums tā nav jāatstāj lombarda pārraudzībā. Lielākā daļa auto lombardu nepieprasa, lai jūs atstātu savu auto, varat to atstāt sev, galvenais ir veikt savlaicīgus un pilnīgus maksājumus, lai nerastos nepieciešamība šo transporta līdzekli atsavināt.

Svarīgi ir ņemt vērā to, ka atšķirībā no parastajiem lombardiem, auto lombardā ir runa par daudz lielākām naudas summām. Ļoti reti var gadīties situācijas ka vēlēsieties ieķīlāt savu auto, par to saņemot vien 200 Eiro. Šajos lombardos ir iespējams saņemt par vairākus tūkstošus, tas protams ir atkarīgs no jūsu automašīnas vērtības. Ja ieķīlāsiet jaunu, vērtīgu automašīnu, jums būs iespējams saņemt līdz pat 90% no auto vērtības, tā var būt pat ļoti liela naudas summa.

Šobrīd, ļoti populāri ir izmantot auto lombardu gluži tāpat kā ātros kredītus. Šie lombardi piedāvā noformēt šo aizdevumu ļoti ātri un to varat darīt neatejot no sava datora. Šī pieteikšanās var būt ļoti ātra un ērta. Jums ir jāaizpilda pieteikuma anketa un jāpārskaita 1 Eiro centa reģistrācijas maksa, ar šo maksājumu jūs arī piekrītat aizdevuma līgumam un apstiprināt savus personas datus. Pēc reģistrēšanās notiek jūsu auto novērtēšana. Šī novērtēšana var notikt gan klātienē gan arī izmantojot pieejamo informāciju par jūsu auto. Ideālā gadījumā, jums ir iespējams saņemt aizdevumu uzreiz, bet var nākties doties novērtēt auto arī uz vietas. Ja ir nepieciešams veikt auto novērtēšanu, izdevumus par to parasti sedz pats aizdevējs, bet ar šo niansi ir vērts iepazīties pirms pietiekšanās.

Jums ir arī jārēķinās ka attiecīgais lombards var prasīt, lai reģistrējat automašīnu uz aizdevēja vārda. Šādā veidā aizdevējs saņem jūsu auto sev, bet tas jums neliegs to turpināt izmantot. Jūs joprojām varat to izmantot, tikai šis auto būs aizdevēja īpašumā.

Lai varētu ieķīlāt savu auto šādā lombardā ir nepieciešams lai jūsu auto būtu OCTA apdrošināšana. Ja summa kuru vēlaties saņemt ir lielāka, tad aizdevējs ir tiesīgs prasīt arī KASKO apdrošināšanu. Šīs apdrošināšanas ir gan aizdevējs gan jūsu drošībai.

Šī lombarda kredīta atmaksa parasti notiek ilgākā laika posmā. Ņemot vērā ka daudzi lombardi piedāvā aizņemties līdz pat 50 tūkstošiem, šī aizdevuma termiņš var būt pat vairāki gadi. Šī atmaksas perioda laikā jums ir jāmaksā ikmēneša maksājumi kuri sastāv no pamatsummas un procentu maksājumiem. Izvēloties aizdevēju, jums ir jāpievērš īpaša uzmanība procentu maksājumu apjomam, jo tas tiešā veidā ietekmēs to, cik naudas tērēsiet pārmaksājot par pašu aizdevumu.

Šo lombardu sniegtie pakalpojumi ir ļoti noderīgi daudzās situācijās, bet ir jāatceras ka tie var būt ļoti bīstami un riskanti. Aizņemoties šādu kredītu, mēs atsakāmies no sava auto, lai arī varam to izmantot, tas pieder lombardam un tikai tad, kad esam veikuši atmaksu, tas atgriežas mūsu īpašumā. Esiet ļoti apdomīgi un uzmanīgi pieņemot šādu lēmumu.

Lombardi Kuldīgā

Kuldīgā, kur dzīvo 12 000 cilvēku, ir apaļi četri lombardi, kas atrodas galvenokārt centrā pie spēļu zālēm. Tas ir viens lombards uz 3 000 iedzīvotājiem, kas ir visnotaļ liels skaits, kas varbūt izskaidrojams ar Kuldīgas novietojumu netālu no Liepājas un Ventspils. Visi lombardi atrodas kreisajā Ventas krastā. Kuldīgā atrodas Banknote, Moda, Jums, kā arī D.J.M. lombardi. Šajā rakstā apskatīsim to, ko der zināt par Kuldīgas lombardiem.

Kuldīgas lombardi un to atrašanās vietas:

  • Banknote – Liepājas iela 18. Darba laiks POTCPS – 08:00-20:00, Svētdienās no 09:00-16:00;
  • Lombards Moda – Liepājas iela 43. Darba laiks POTCP – 09:00-18:00, S -09:00-14:00. Svētdienās brīvs.
  • Lombards Jums – Pilsētas laukums 1. Darba laiks POTCP – 09:00-18:00. S -09:00-15:00. Svētdienās brīvs.
  • J.M. AS lombards – Smilšu iela 25-3. Darba laiks – nav norādīts.

Kuldīgas lombardus var atrast netālu no abām spēļu zālēm. Lombards Moda ir tieši pretī spēļu zālei “Klondaika”, savukārt Jums un D.J.M. ir kvartālu prom no “Klondaikas”. Banknote filiāle atrodas kvartālu uz priekšu aiz “Bliks” spēļu zāles. Visi lombardi atrodas netālu cits no cita, tādēļ tos būs itin viegli apstaigāt, neatkarīgi vai meklējat kādu preci, vai vēlaties ieķīlāt kādu mantu. Ja vēlaties lombardus apmeklēt caurbraucot, divi no lombardiem atrodas uz Liepājas ielas, uz kuras varat nokļūt, nogriežoties pa kreisi no Ventspils puses pirmajā pagriezienā pa P108 ceļu, vai arī, braucot no Saldus puses, braucot taisni pēc pirmā pagrieziena pa labi, kad esat šķērsojis otro apli.

Atcerieties, ka svētdienās strādā tikai Banknote, kā arī, iespējams, D.J.M. AS lombards.

Kuriozs fakts, kuru 2012. gadā ziņoja laikraksts “Kurzemnieks” – pie Banknote durvīm vismaz kādu laiku atpakaļ tika redzēts augam t.s. piena dadzis, kuru izmanto, lai ārstētu aknu saslimšanas, hepatītu un cirozi. Tautā to dēvē arī par “Jaunavas Marijas zālīti”, par godu tās latīniskajam nosaukumam.