Monthly Archives: August 2018

Kā pieprasīt un saņemt aizdevumu

kredits interneta

Reģistrējies, Piesaki aizdevumu, Saņem naudu.

 1. Jauns klients
 2. Esošs klients

Kādu summu vēlies aizņemties?

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu

Aizdevuma pieteikumus internetā pieņemam 24 h diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Uz cik ilgu laiku?

Kad būsiet pieteicis aizdevumu internetā vai ar īsziņas palīdzību, lēmumu par aizdevuma izsniegšanu mēs izskatīsim dažu minūšu laikā.

Par lēmumu mēs Jūs informēsim nosūtot īsziņu uz reģistrācijas anketā norādīto mobilā tālruņa numuru, un Jūsu pieprasītā summa nekavējoties tiks pārskaitīta uz Jūsu kontu. Aizdevuma pārskaitījuma ātrums ir atkarīgs no bankas, kurā Jums ir atvērts konts.

Veicot reģistrācijas maksājumu 0.01 EUR apmērā, pārskaitījuma mērķī norādiet:

„Piekrītu TAM UN TAM līguma nosacījumiem”. To jums pateiks!

Kam ir pieejams?

Ir pieejams:

 1. Fiziskām personām
 2. Fiziskām personām, kuras ir sasniegušas pilngadību
 3. Fiziskām personām, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Latvijas Republikā
 4. Fiziskām personām, kurām ir pastāvīgs mobilo sakaru operatora pieslēgums
 5. Fiziskām personām, kurām ir atvērts konts jebkurā no Latvijas Republikā reģistrētām kredītiestādēm

Reģistrējoties, Jūs norādiet jebkādu vēlamo summu. Kredīta speciālisti izvērtēs Jūsu pieteikumu, Jūsu kredītspēju un piešķirs attiecīgu limitu.

Šie aizdevumi ir pilnīgi droši, savukārt to izsniegšana atbilst aizsardzības centra (PTAC) kreditēšanas vadlīnijām. Savukārt kvalitatīvs serviss un jēgpilnas inovācijas tiek nodrošinātas, pateicoties darbinieku ilggadīgajai pieredzei līdzīgos uzņēmumos.

Nebanku interneta aizdevēji koncentrējas uz ātru un ērtu aizdevumu izsniegšanu. Jaunākie risinājumi padara aizņemšanos ātrāku, ērtāku un drošāku. Vajadzīgā summa, pareizais termiņš – klienti var izvēlēties aizdevuma summu un termiņu, kas ir labākais. Aizņemšanās ir padarīta pēc iespējas ērtāks, nodrošinot palīdzību pie katra soļa, kā arī maksimāli vieglu aizņemšanos.

Ikmēneša izdevumu uzskaite

Sāc domāt par katriem tēriņiem to relatīvā svarīguma kontekstā (tas ir, vai šo tiešām šis pirkums ir nepieciešams), kā arī par to, kā tos var samazināt.

Sāc dalīt tēriņus kategorijās – nemainīgie, mainīgie un periodiskie tēriņi – un domā, kā tos labāk kontrolēt.

Nemainīgie tēriņi ir jāmaksā nemainīgi katru mēnesi, summas visbiežāk ir tādas pašas vai atšķiras tikai nedaudz. Šos izdevumus ir visgrūtāk samazināt.

Piemēram, nemainīgie tēriņi ir ikmēneša kredītmaksājumi (pamatsumma un procenti) par mājokli un auto. Lai arī hipotekāro kredītu, kas noslēgts uz 30 gadiem, nevar tik viegli mainīt, tomēr atsevišķus šīs kategorijas tēriņus tomēr var samazināt, piemēram, maksa par televīziju, internetu u.tml.

Mainīgie tēriņi – tie nedēļas vai mēneša ietvaros atšķiras. Tajā paša laikā šos izdevumus ir visvieglāk samazināt.

Mainīgo tēriņu piemēri: komunālo pakalpojumu rēķini, maksa par mobilo tālruni vai fiksēto tālruņa līniju, dažādi iepirkumi (pārtika, sadzīves ķīmija, higiēnas preces un citas saimniecības preces).

Periodiskie tēriņi – parasti tie veidojas pāris reižu gada vai ceturksnī, tādēļ par tiem itin bieži tiek aizmirsts līdz tam brīdim, kad jāveic maksājums (sanāk kā neparedzētie maksājumi).

Piemēram, auto tehniskā apskate un apdrošināšana, medikamenti, dāvanas, zobārsta izdevumi, brilles, kontaktlēcas, apģērbs, apavi un mājsaimniecības ierīces u.tml.

Šajā gadījumā – cenu salīdzināšana ir viens no veidiem, kā samazināt mainīgos un periodiskos tēriņus.

Kontrolē savus izdevumus

 • Tēriņu kontrole ir viens no būtiskākajiem budžeta plānošanas soļiem. Tieši tādēļ tiem ir jāseko īpaši rūpīgi.
 • Atrodi savu metodi, kas Tev ir ērta, lai sekotu līdzi tēriņiem.
 • Izveido elektronisku tabulu vai iekārto piezīmju grāmatu.

Ja pirkumi, kas veikti ar debetkarti, atspoguļojas norēķinu konta izrakstā, tad skaidras naudas tēriņi ir grūtāk kontrolējami un izsekojami. Tieši tāpēc, ja budžets nav iepriekš plānots, tad sākumā (aptuveni mēnesi vai divus) iekārtojiet nelielu piezīmju grāmatiņu, kur pierakstīt visus tēriņus skaidrā naudā. Pierakstiet datumu, iegādāto vienību, tās cenu, varat pievienot arī kategoriju (izklaide, maltīte ārpus mājas, auto u.tml.).

Apzini savus ikmēneša ienākumus

BanknotesLielākai daļai cilvēku un ģimeņu pirmais solis, sākot plānot budžetu, ir saprast, cik īsti ir viņu ienākumi, ar ko ik mēnesi ir jārēķinās.

Uzskaiti visu ģimenes locekļu ienākumus, tie regulāri saņem. Iekļauj visus ienākumus, ko Tu saņem par pilna laika darbu, pusslodzi vai esot kā pašnodarbinātais.

Ja Tev maksā ik pēc nedēļas, tad savus iknedēļas bruto ienākumus reizini ar 4, lai noteiktu ikmēneša ienākumus. Ja Tev maksā ik pēc divām nedēļām, tad šo summu reizini ar 2.

Uzskaiti arī tos ienākumus, ko saņem no citiem avotiem, piemēram, dažāda veida pabalsti, prēmijas, piemaksas, dividendes u.tml., tāpat arī ņem vērā gadījuma ienākumus, piemēram, pārmaksāto nodokļu atmaksa u.tml. tos proporcionāli visa gada garumā.

Izmanto lapu Ikmēneša ienākumu analīzei uzskaitītu visus savus ienākumus.

Atceries pierakstīt visus ienākumus arī pēc nodokļu atskaitījumiem – tā Tu iegūsi to summu (ikmēneša neto ienākumi), ar kuriem Tev ir jārēķinās.

Apzini savas parādsaistības

Izmantojot darba lapu kredītsaistību analīzei, apziniet savas kredītsaistības un kopējo ikmēneša maksājumu summu.

Kredītmaksājumi parasti ir jāveic regulāri, katru mēnesi, to nemaksāšana tikai palielinās Tavus tēriņus – tātad šie izdevumi ir obligāti un prioritāri. Ņem to vērā plānojot savus ikmēneša tēriņus!

Kontrolē savus izdevumus

Kā alternatīva piezīmju grāmatiņai var kalpot čeku apkopošana un analīze katras nedēļas beigās.

Ja ģimenē ir vairāki locekļi, tad arī viņus (tai skaitā bērnus) ir jāiesaista šajā aktivitātē – katrs seko līdzi skaidrās naudas tēriņiem.

Pievērsiet vērību pirkumiem, kurus veicat ar kredītkarti! Iztērētā nauda būs jāatdod – tieši tāpēc vienmēr plānojiet, cik ilgā laikā Tu gatavojies kredītu atmaksāt. Šie arī ir Tavi izdevumi, jo par izmantoto naudu ir jāmaksā procenti!

Aptuveni pēc viena vai diviem mēnešiem Tev izveidosies priekšstats, kur un cik daudz tu tērē un tad jau tu varēsi sākt domāt, kur tēriņus var samazināt, lai ietaupītu.

Kredīta summa

Savā klienta profilā izvēlieties sadaļu pieprasīt kredītu, izvēlieties summu un termiņu uz kādu vēlaties aizņemties, spiediet “saņemt kredītu”. Uz Jūsu norādīto mobilā tālruņa numuru atnāks īsziņa ar autorizācijas kodu, kas jāievada mājas lapā norādītajā laukā.

Visiem jaunajiem klientiem, pieteicoties aizdevuma saņemšanai, jāgriežas identifikācijas birojā Latvijas Pasts, personības identifikācijai.

 1. PIEREĢISTRĒJATIES mūsu mājas lapā
 2. NOSŪTIET PIETEIKUMU lai saņemtu aizdevumu caur Internetu vai SMS

Operators sazināsies ar Jums vai dos zaļo gaismu.

Naudu uz jūsu bankas kontu pārskaitīs stundas laikā pēc sekmīgas identifikācijas

Piemērs: Ja Jūs ņemat kredītu 777 eiro apmērā uz 30 dienām, tad atmaksāt vajadzēs 777 eiro, jo pirmais ir labais!

Jauniem klientiem tiek izsniegts kredīts ar atmaksas termiņu 30 dienu laikā.

Noteikumi

Konta identifikācijai, jāpārskaita viens cents no sava norēķinu konta uz konkrētā aizdevēja kontu. Tas tikai pirmajā reizē!

Reģistrētajiem klientiem pakalpojums ir pieejams 8:00-23:00.

Klientam, nedrīkst būt reģistrētu parādu uzņēmumos.

Klientam, nedrīkst būt iepriekšējo parādu.

Klientam, piesakoties kredītam, ir jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Kredīts ir pieejams tikai, pārskaitot to uz klienta bankas kontu.

Kredīta pieprasījumu var iesniegt internetā vai nosūtot SMS.

Atbilde uz jūsu pieteikumu tiks nosūtīta uz mobilo tālruni ar SMS un uz e-pastu. Pozitīvas atbildes gadījumā, nauda Jūsu kontā tiks pārskaitīta stundas laikā.

Aizdevējiem  ir tiesības noraidīt pieteikumu bez paskaidrojumiem.

Reģistrējieties kā lietotājs un ieejiet sistēmā, izmantojot savu mobilā tālruņa numuru un paroli, kuru Jūs norādīsiet reģistrējoties. Izvēlaties kredīta summu un piemērotāko atmaksas termiņu. Pirms pieteikšanās apsveriet, cik ilgā laikā Jums būs iespējams atmaksāt kredītu. Pārliecinieties par norādīto datu pareizību. Kredītu var saņemt tikai uz personīgo kontu.

Drīzumā Jūs saņemsiet atbildi uz savu pieprasījumu, izmantojot SMS un e-pastu. Ja atbilde ir pozitīva, tad summa tiks ieskaitīta jūsu kontā stundas laikā. Vietējo banku klientiem aizdevuma summa parasti tiek pārskaitīta stundas laikā, citas bankas klientiem – vienas darba dienas laikā. Saskaņā ar līgumu, aizdevumu atmaksā Jūsu izvēlētajā laika periodā.

SMS kredīts

Pirms sūtīt SMS aizdevuma piereģistrējiet jūsu datus mājas lapā. Izmantojiet savu mobilā tālruņa numuru un paroli kredīta saņemšanai. Lai saņemtu kredītu, nosūtiet SMS ziņu uz numuru, ko redzat ar tekstu, kas norādīts, kā piemērs.

Piemērs : Aizdevējs parole 25 30 (tas nozīmē, ka 25 EUR kredīts ar atmaksas termiņu 30 dienas).

Banknotes

Pārbaudiet, vai dati ievadīti tādā pat kārtībā kā piemērā, un ka Jūs nosūtat SMS īsziņu no tālruņa, kura numuru Jūs norādījāt reģistrācijas laikā. Pārliecinieties, vai visi vārdi un numuri SMS ziņā, atdalīti ar atstarpēm. Ja ziņojums nav sastādīts pareizi, tad kredīts netiks piešķirts! Drīzumā Jūs saņemsiet atbildi uz savu pieprasījumu, izmantojot SMS un e-pastu. Ja atbilde ir pozitīva, tad summa tiks ieskaitīta jūsu kontā. Kredīts var tikt pārskaitīts tikai uz klienta personīgo kontu. Reģistrācijas laikā izmantojiet tikai savus datus un bankas konta numuru.

Būs jāreģistrējas. Kaut kā tā!

Vispārīgie lietotāja dati

Jūsu mobilā tālruņa numurs        *

Piemēram: 20000, mobilais tālrunis ir arī Jūsu lietotājvārds

Parole   *

Vismaz 6 simboli

Paroles tiek šifrētas, dati aizsargāti, kā arī nodoti serverim ar drošu savienojumu (SSL)..

Parole vēlreiz     *

Vārds    *

Tikai latīņu alfabēts

Uzvārds                *

Tikai latīņu alfabēts

Personas kods   *

Piemērs: 111111-12345

Dokumenta tips                *

Dokumenta numurs       *

Dokumenta izdošanas datums   *

piemērs: 02.02.2000

Dokumenta derīguma termiņš  *

Piemērs: 02.02.2018

Jūsu bankas konta numurs          *

Piemērs: LV11HABA1120828……

Darba vieta (uzņēmuma nosaukums)     *

Piemērs: SIA

Kontaktinformācija

Mājas tālrunis

Piemērs: 000000

E-pasta adrese *

Piemērs: vards@inbox.lv

Pilsēta/ciems     *

Piemērs: Rīga

Adrese                 *

Piemērs: Nezināmā iela 11-22

Pasta indekss     *

Piemērs: LV-1000

Ja vajag, tad pagarini! SMS ziņas kredīta termiņa pagarinājuma summas ir norādītas katrā WEB. Ja nav, tad nav tādas opcijas!

Kādi vēl var būt kredīta izvēles kritēriji?

Gada procentu likme jeb GPL nav vienīgais rādītājs, kas nosaka kredīta izdevīgumu. Pēc šī kritērija ikviens var salīdzināt kredīta patieso cenu.

Tomēr klientam bez cenas var būt svarīgi arī citi kritēriji, tādi kā:

 • firmas reputācija,
 • apkalpošanas ātrums,
 • klientu servisa līmenis,
 • kredīta noformēšanas vieta, tās tuvums dzīvesvietai, utml.,
 • birokrātijas līmenis.

Tādējādi iespējama arī situācija, kad kredīts ar lielāku GPL kādam šķiet izdevīgāks un ērtāks nekā līdzīgs kredīts ar mazāku GPL.

Tāpat iespējams, ka, izvēloties starp diviem kredīta piedāvājumiem ar vienādu GPL, klients var dot priekšroku, piemēram, tādam līgumam, kuram ir mazāka komisijas maksa par noformēšanu, bet ir lielāka procentu likme no atlikušās vērtības, jo, dzēšot kredītu pirms termiņa, faktiskā cena par izmantošanu būs mazāka.

Galvenais, lai gada procentu likme (GPL) būtu norādīta – tad klients, zinot dažādu piedāvāto kredītu cenu, varēs pieņemt kompetentu un pamatotu lēmumu un izvēlēties sev piemērotāko risinājumu.

Bezprocentu kredīts! Procentu likmes! Ko tas viss nozīmē? Vai Jūs zināt, pēc kādiem kritērijiem varat salīdzināt daudzos kredīta piedāvājumus?

Jo vairāk dažādu komisijas maksu, jo kredīta līgums kļūst neizdevīgāks, lai gan procentu likme ir viszemākā no šeit pieminētajiem piemēriem.

Mājokļa iegāde

Mājoklis ir viena no cilvēka dzīves būtiskākajām prioritātēm.

Bauska

Lēmuma pieņemšana par mājokļa iegādāti vai tā īrēšanu var būt ļoti grūta un sarežģīta, jo to ietekmē ar mājokļa iegādi saistītie finansiālie apsvērumi un darbības, kas ne vienmēr ir viegli izprotamas.

Tādēļ šajā sadaļā Jums būs iespēja iegūt atbildes uz jautājumiem par to, ar kādiem izdevumiem jārēķinās un kādus nosacījums jāņem vērā, iegādājoties vai īrējot mājokli.

Iegādes finansēšana

Kā izvēlēties labāko variantu mājokļa iegādes finansēšanai? Tikai salīdzinoši nelielai daļai cilvēku ir pietiekami daudz naudas, lai uzreiz iegādātos mājokli, tādēļ vairumam cilvēku nepieciešams ņemt kredītu bankā.

Iegādājoties nekustamo īpašumu, papildus noteiktajai mājokļa pārdošanas cenai  jāņem vērā vēl citas papildus izmaksas:

 1. procenti par bankas kredītu, kas ņemts mājokļa iegādei;
 2. pārcelšanās izmaksas;
 3. izdevumiem par juridiskajiem pakalpojumiem;
 4. nekustamā īpašuma novērtēšana;
 5. bankas komisijas maksas;
 6. notāra pakalpojumi;
 7. zemesgrāmatas valsts nodeva;
 8. kancelejas nodeva;
 9. mājokļa apdrošināšana.

Darījuma noslēgšana

Tiek noteikts darījuma izpildes un līguma spēkā stāšanās datums, kad mājokļa pārdevējs saņem naudu un kad pircējs kļūst par likumīgu mājokļa īpašnieku un jau noteiktajā datumā var sākt dzīvot iegādātajā mājoklī. Pārējā pirkuma summa, ja vien nemaksājat to visu uzreiz no saviem līdzekļiem, būs jāmaksā, veicot regulārus kredītmaksājumus bankai; šajā gadījumā Jūs noslēdzat ar banku aizdevuma un ķīlas līgumus, kā arī reģistrējat Zemesgrāmatā ķīlu par labu bankai un apdrošināt īpašumu.

Kāpēc svarīgi zināt procentu likmi?

Tā kā kredīta kompānijas piemēro dažādas aizdevuma atlīdzības aprēķināšanas formulas, patērētājam ir grūti salīdzināt, kurš kredīts ir izdevīgāks. Tādēļ valdība ir noteikusi īpašu formulu (tai līdzīga darbojas arī lielākajā daļā citu pasaules valstu), lai aprēķinātu gada procentu likmi jeb GPL. Tikai GPL ir vienots kritērijs, kas palīdz salīdzināt dažādu kompāniju piedāvājumus un izraudzīties izdevīgāko.

Līdzīgi cena tiek noteikta arī produktiem veikalos, piemēram, piens var būt iepakots 1 litra, ½ litra, 1,5 vai 2 litru pakā. Lai patērētājs varētu saprast, kurš ir izdevīgāks, veikalos blakus cenai par iepakojumu tiek norādīta cena par kilogramu/litru.