Monthly Archives: October 2018

Kā ieķīlāt savu mantu lombardā?

Dodies uz lombardu ar ķīlu un līdzi ņem:

  • ieķīlājamo priekšmetu
  • pasi vai eID apliecību

3 noderīgi padomi

Banknotes

Ieķīlā vairākus priekšmetus un saņem lielāku aizdevumu. Kā vairākas ķīlas Tev var kalpot, piemēram, mobilais telefons un rotaslietas.

Tu saņemsi vairāk naudas par ķīlu, ja kopā ar preci pievienosi tā oriģinālo iepakojumu un/vai aksesuārus (piemēram, mobilais telefons ar oriģinālo iepakojumu, instrukcijām un lādētāju).

Lai saņemtu labāku novērtējumu, notīri preci un pārliecinies, vai tā pilda savas funkcijas.

Lombardi ir veidoti klientu ērtībām un darbinieki ir speciāli apmācīti pareizai ķīlu novērtēšanai un draudzīgai komunikācijai ar klientiem. Ikvienai precei ir vērtība. Uzzini, kādas mantas parasti pieņemam kā ķīlas lombardā.

Ko vislabāk un dārgāk ieķīlāt?

Visa veida zelta izstrādājumu uzpirkšana, jo augsts zelta izstrādājumu novērtējums ir vienmēr un paredzams, kā tā tas turpināsies! Tūlītēja samaksa, kā jau visām precēm. Lietotu un jaunu preču uzpirkšana (ne zelta), jo pērk teju visu, bet vērtējums tiek veikts lombardā uz vietas pēc iespējas ātrākā laikā klientu ērtībām. Par ķīlu var kalpot gandrīz jebkurš priekšmets, jo tiek pirkts arī tas, kas var likties nevajadzīgs. Katrai lietai ir savs pircējs!

Lombardu filiāles atrodas vairākās Latvijas pilsētās. Izvēlies tuvāko pilsētu un lombardu, lai pēc iespējas ātrāk ieķīlātu sev vēlamo preci.