Kāpēc ieguldīt naudu pieredzē nevis lietās

Ja ir nauda, tad to ir jāiegulda, bet tas nenozīmē, ka biznesā. Katra cilvēka unikālā pieredze veidojas tā dzīves laikā – darot, jūtot, redzot un piedzīvojot, turklāt ikvienam no mums ir iespēja šo pieredzi dažādot un papildināt ar ko jaunu un vēl nebijuši.

Zinātnieki ar vairāku pētījumi palīdzību pierādījuši, ka visvairāk dzīvē sasniedz tie cilvēki, kuros ir izteikta vēlme gūt pieredzi, jo pateicoties jau iepriekš gūtajām zināšanām, metoties iekšā jaunā piedzīvojumā, veidojot uzņēmumu vai kā citādi tiecoties gūt jaunu pieredzi, tie gan apzināti, gan neapzināti izmanto jau iepriekš gūtās zināšanas, kas noder jaunu virsotņu sasniegšanai un protams, jaunas pieredzes gūšanai. Tāpat ieguldot naudu pieredzē, ne lietās, lietas netiks nodotas lombardā, jo pieredzi nevar nodot par ķīlu kredītam. Tieši otrādi, pieredze ļaus izvairīties no naudas trūkuma un attiecīgi neradīsies vajadzība pēc lombarda pakalpojumiem.

Kā gūt pieredzi, kas ļautu augt garīgi vienlaikus vairojot materiālo labklājību?

Pieredzi iespējams gūt darot, taču pirms mesties iekšā lielākos vai mazākos darbos, būtu nepieciešams saprast, kāda veida pieredzi vēlaties gūt. Daudzas idejas iespējams smelties ceļojot, tādējādi, nodrošinot sev iespēju iepazīt pasaules kultūras, iegūt kontaktus, kas vēlāk dzīvē varētu noderēt, kā arī gūt neaizstājamu pieredzi, kas vēlāk var lieti noderēt jauna biznesa tapšanā vai kādas konkrētas profesijas izvēlē. Tāpat dažādas teorētiskās un,kas svarīgi, praktiskās zināšanas iespējams iegūt profesionālajos kursos, kuri Latvijā un visā pasaulē pieejami ļoti plašā klāstā un apmeklējami gan klātienē, gan attālināti ar interneta starpniecību..

Bendžamins Franklins, domājot par pieļauto kļūdu dārdzību un gūto mācību vērtību reiz teicis „Pieredze – dārga skola, bet vienīgā skola, kur ko var iemācīties”, taču mūsdienās vajadzīgās pieredzes gūšana var šķist visai dārga arī naudas izteiksmē, tāpēc izvēlēto profesionālo kursu apmeklēšanai vai iecerētajam ceļojumam, var nākties tērēt pietiekoši lielu naudas summu, kas uz kādu brīdi varētu iecirst robu ikmēneša finansiālajā budžetā.

Lai izvairītos no sarežģītas finansiālas situācijas un gūtu pieredzi, kas vēlāk sniegtu gan emocionālo, gan mantisko labumu, apmaksājiet izvēlēto pakalpojumu ar dalīto maksājumu palīdzību, tādējādi saņemot nepieciešamās zināšanas bez liekiem finansiāliem sarežģījumiem. Tā kā lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju nepiedāvā veikt apmaksu ar dalīto maksājumu palīdzību, var nākties izvēlēties kādu no Latvijā reģistrētiem aizdevējiem, kas tieši šādiem nolūkiem savā piedāvājumu klāstā ieviesuši patēriņa kredītu internetā. Noformējot patēriņa kredītu internetā, aizdevējs izsniedz klientam nepieciešamo naudas summu, ļaujot to vēlāk atmaksāt ar dalīto ikmēneša maksājumu palīdzību. Pirms aizdevuma noformēšanas noteikti vajadzētu salīdzināt dažādu aizdevēju piedāvājumus, tādējādi atrodot izdevīgāko no tiem un nepārmaksājot par procentu vai komisijas maksājumiem.

Iespējams, ka jau šodien dodoties uz fotografēšanas vai ziepju liešanas kursiem, ap Ziemassvētkiem jau varēsiet pielietot iegūtās zināšanas peļņas gūšanai, radot brīnišķīgus fotouzņēmumus svētku pasākumos vai tirgojot savu produkciju dažādos tirdziņos. Nebaidieties riskēt un iemācīties ko jaunu, jo tikai darot un virzoties uz priekšu iespējams sasniegt jaunus apvāršņus un padarīt savu dzīvi krāsaināku. Šeit protams neiet runa par spēļu automātu risku, bet risku no dzīves. Kas neriskē – tas nedzer šampānieti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *