Kas ir auto lombards?

Lombards ir viens no vispazīstamākajiem veidiem kā saņemt aizdevumu īsā laikā, turklāt šeit ir iespējams ieķīlāt sev piederošu mantu, šādi izvairoties no kredītsaistībām kas var ievilkties uz ilgu laiku. Ja jūs ieķīlājat kādu preci, neatmaksājot šo aizdevumu, jūs zaudēsiet ieķīlāto mantu.

Auto lombards ir veids kā varat ieķīlāt savu automašīnu un saņemt līdz pat 90% no automašīnas vērtības. Turklāt, pa to laiku, kamēr veicat šī aizdevuma atmaksu, jums ir tiesības turpināt braukt ar savu auto, jums tā nav jāatstāj lombarda pārraudzībā. Lielākā daļa auto lombardu nepieprasa, lai jūs atstātu savu auto, varat to atstāt sev, galvenais ir veikt savlaicīgus un pilnīgus maksājumus, lai nerastos nepieciešamība šo transporta līdzekli atsavināt.

Svarīgi ir ņemt vērā to, ka atšķirībā no parastajiem lombardiem, auto lombardā ir runa par daudz lielākām naudas summām. Ļoti reti var gadīties situācijas ka vēlēsieties ieķīlāt savu auto, par to saņemot vien 200 Eiro. Šajos lombardos ir iespējams saņemt par vairākus tūkstošus, tas protams ir atkarīgs no jūsu automašīnas vērtības. Ja ieķīlāsiet jaunu, vērtīgu automašīnu, jums būs iespējams saņemt līdz pat 90% no auto vērtības, tā var būt pat ļoti liela naudas summa.

Šobrīd, ļoti populāri ir izmantot auto lombardu gluži tāpat kā ātros kredītus. Šie lombardi piedāvā noformēt šo aizdevumu ļoti ātri un to varat darīt neatejot no sava datora. Šī pieteikšanās var būt ļoti ātra un ērta. Jums ir jāaizpilda pieteikuma anketa un jāpārskaita 1 Eiro centa reģistrācijas maksa, ar šo maksājumu jūs arī piekrītat aizdevuma līgumam un apstiprināt savus personas datus. Pēc reģistrēšanās notiek jūsu auto novērtēšana. Šī novērtēšana var notikt gan klātienē gan arī izmantojot pieejamo informāciju par jūsu auto. Ideālā gadījumā, jums ir iespējams saņemt aizdevumu uzreiz, bet var nākties doties novērtēt auto arī uz vietas. Ja ir nepieciešams veikt auto novērtēšanu, izdevumus par to parasti sedz pats aizdevējs, bet ar šo niansi ir vērts iepazīties pirms pietiekšanās.

Jums ir arī jārēķinās ka attiecīgais lombards var prasīt, lai reģistrējat automašīnu uz aizdevēja vārda. Šādā veidā aizdevējs saņem jūsu auto sev, bet tas jums neliegs to turpināt izmantot. Jūs joprojām varat to izmantot, tikai šis auto būs aizdevēja īpašumā.

Lai varētu ieķīlāt savu auto šādā lombardā ir nepieciešams lai jūsu auto būtu OCTA apdrošināšana. Ja summa kuru vēlaties saņemt ir lielāka, tad aizdevējs ir tiesīgs prasīt arī KASKO apdrošināšanu. Šīs apdrošināšanas ir gan aizdevējs gan jūsu drošībai.

Šī lombarda kredīta atmaksa parasti notiek ilgākā laika posmā. Ņemot vērā ka daudzi lombardi piedāvā aizņemties līdz pat 50 tūkstošiem, šī aizdevuma termiņš var būt pat vairāki gadi. Šī atmaksas perioda laikā jums ir jāmaksā ikmēneša maksājumi kuri sastāv no pamatsummas un procentu maksājumiem. Izvēloties aizdevēju, jums ir jāpievērš īpaša uzmanība procentu maksājumu apjomam, jo tas tiešā veidā ietekmēs to, cik naudas tērēsiet pārmaksājot par pašu aizdevumu.

Šo lombardu sniegtie pakalpojumi ir ļoti noderīgi daudzās situācijās, bet ir jāatceras ka tie var būt ļoti bīstami un riskanti. Aizņemoties šādu kredītu, mēs atsakāmies no sava auto, lai arī varam to izmantot, tas pieder lombardam un tikai tad, kad esam veikuši atmaksu, tas atgriežas mūsu īpašumā. Esiet ļoti apdomīgi un uzmanīgi pieņemot šādu lēmumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *