Kredīta summa

Savā klienta profilā izvēlieties sadaļu pieprasīt kredītu, izvēlieties summu un termiņu uz kādu vēlaties aizņemties, spiediet “saņemt kredītu”. Uz Jūsu norādīto mobilā tālruņa numuru atnāks īsziņa ar autorizācijas kodu, kas jāievada mājas lapā norādītajā laukā.

Visiem jaunajiem klientiem, pieteicoties aizdevuma saņemšanai, jāgriežas identifikācijas birojā Latvijas Pasts, personības identifikācijai.

  1. PIEREĢISTRĒJATIES mūsu mājas lapā
  2. NOSŪTIET PIETEIKUMU lai saņemtu aizdevumu caur Internetu vai SMS

Operators sazināsies ar Jums vai dos zaļo gaismu.

Naudu uz jūsu bankas kontu pārskaitīs stundas laikā pēc sekmīgas identifikācijas

Piemērs: Ja Jūs ņemat kredītu 777 eiro apmērā uz 30 dienām, tad atmaksāt vajadzēs 777 eiro, jo pirmais ir labais!

Jauniem klientiem tiek izsniegts kredīts ar atmaksas termiņu 30 dienu laikā.

Noteikumi

Konta identifikācijai, jāpārskaita viens cents no sava norēķinu konta uz konkrētā aizdevēja kontu. Tas tikai pirmajā reizē!

Reģistrētajiem klientiem pakalpojums ir pieejams 8:00-23:00.

Klientam, nedrīkst būt reģistrētu parādu uzņēmumos.

Klientam, nedrīkst būt iepriekšējo parādu.

Klientam, piesakoties kredītam, ir jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Kredīts ir pieejams tikai, pārskaitot to uz klienta bankas kontu.

Kredīta pieprasījumu var iesniegt internetā vai nosūtot SMS.

Atbilde uz jūsu pieteikumu tiks nosūtīta uz mobilo tālruni ar SMS un uz e-pastu. Pozitīvas atbildes gadījumā, nauda Jūsu kontā tiks pārskaitīta stundas laikā.

Aizdevējiem  ir tiesības noraidīt pieteikumu bez paskaidrojumiem.

Reģistrējieties kā lietotājs un ieejiet sistēmā, izmantojot savu mobilā tālruņa numuru un paroli, kuru Jūs norādīsiet reģistrējoties. Izvēlaties kredīta summu un piemērotāko atmaksas termiņu. Pirms pieteikšanās apsveriet, cik ilgā laikā Jums būs iespējams atmaksāt kredītu. Pārliecinieties par norādīto datu pareizību. Kredītu var saņemt tikai uz personīgo kontu.

Drīzumā Jūs saņemsiet atbildi uz savu pieprasījumu, izmantojot SMS un e-pastu. Ja atbilde ir pozitīva, tad summa tiks ieskaitīta jūsu kontā stundas laikā. Vietējo banku klientiem aizdevuma summa parasti tiek pārskaitīta stundas laikā, citas bankas klientiem – vienas darba dienas laikā. Saskaņā ar līgumu, aizdevumu atmaksā Jūsu izvēlētajā laika periodā.