Liepājas lombards

Liepājas lombards jeb “Liepājas lombards” A/S ir viens no vecākajiem Latvijas lombardiem un vecākais Liepājā. Liepājas lombarda filiāles atrodas Peldu ielā 5 (galvenā mītne), Lielā ielā 12, kā arī Zivju ielā 6 un Kuldīgā, Pilsētas laukumā 1. Pastāv arī viena filiāle Lietuvā. 2014. gadā atjaunotajam Liepājas lombardam apritēja 20 gadu. Ar Liepājas lombarda aktuālo preču piedāvājumu, filiāļu atrašanās vietām un citu svarīgu informāciju par lombardu var iepazīties Liepājas lombarda mājaslapā.

Nesen Liepājas lombards noslēdza līgumu ar juvilierizstrādājumu tirgotāju “Premiere”, un sadarbības rezultātā iespējams tikt pie labākām dārglietām, kā arī, iespējams, labākiem piedāvājumiem par tām. Liepājas lombards ir visnotaļ populārs, un katru mēnesi tam ir vairāk nekā 1000 klientu. Ar Liepājas lombarda panākumiem, filiāļu izskatu un citām lietām var iepazīties šajā informatīvajā video rullītī.

Ko der zināt par Liepājas lombardu?

Liepājas lombards ir izdevīgs, izdevīgāks par daudziem Rīgas lombardiem. Piemēram, gada procentu likme par mantu ar vērtību virs 1500 ir 72%, kur pretim visaugstākā procentu likme ir mantām līdz 400 eiro vērtībā – 12% mēnesī. Kredīta procenti tiek uzskaitīti par katru dienu, tādēļ, ja mantu izpērkat agrāk, maksāsit tikai par dienām, kurās manta atrodas glabāšanā; minimālā likme šādā gadījumā ir 5 dienu cena (tas ir, ja izpērkat nākamajā dienā, būs jāmaksā par 5 dienām), un tā nedrīkst būt mazāka par 1 eiro.

Līgumu iespējams pagarināt vairākkārtīgi, samaksājot par to procentus. Šādi prece nenonāk pārdošanā, taču agri vai vēlu jums jāsamaksā visa aizņēmuma summa. Iespējams aizņēmumu atmaksāt pa daļām, piemēram, izpērkot vienu preci, par pārējām samaksājot procentus, un tā lēnām atgriezt savu mantu. Kā citos lombardos, izpirkti tiek aptuveni 80% mantu, pārējās nonāk pārdošanā.

Lai gan internetā par tādu pakalpojumu informācijas nav, darbojoties arī komisijas pārdošanas pakalpojums, ar kuru prece nonāk pārdošanā lombardā, tam ieturot komisijas naudu, kad tā tiek pārdota, savukārt preces iesniedzējam tiek samaksāta lielākā daļa preces cenas, taču tikai gadījumā ja tā tiek pārdota.

Ko pieņem Liepājas lombardā?

Teju visu, ko ikvienā lombardā. Tas ir, dārglietas, zeltu, sudrabu, sadzīves tehniku, mākslas preces un antikvārus priekšmetus, utt. Kādā kuriozā gadījumā citā Liepājas lombardā esot pieņemts arī boileris, tātad pieņemamo preču klāsts ir visnotaļ plašs. Jāatceras, ka darba instrumenti un velosipēdi tiek pieņemti tikai kopā ar instrukcijām, jo šīs mantas ļoti bieži tiek zagtas, un nevar zināt, vai tās nav iegūtas nelikumīgā ceļā. Tāpat svarīgi neizdarīt pārsteidzīgus lēmumus par preču pārdošanu. Tas ir, ja zināt, ka vēlaties no kādas mantas atbrīvoties, un steidzami nepieciešama nauda, pirms dodaties uz lombardu, varbūt varat to ielikt kādā sludinājumu lapā par “dempinga cenu”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *