Lombardi Olainē

Olainē atrodas veseli trīs lombardi, kas nozīmē – viens uz aptuveni 7,000 iedzīvotājiem (Olainē pēc 2014. gada datiem ir 20426 iedzīvotāji). Olainē ir salīdzinoši daudz iedzīvotāju uz vienu lombardu, kas varbūt izskaidrojams ar to, ka daudzi olainieši strādā Rīgā. Šajā rakstā īsi apskatīsim, ko der zināt par Olaines lombardiem, kā arī kā tos labāk apstaigāt – un tā tālāk.

olaine

Money Express – Veselības iela 1a. Darba laiks: POTCP – 09:00-19:00, S – 9:00-18:00, S – 10:00-17:00.

Banknote – Jelgavas iela 11. Blakus tirdzniecības centram un pārtikas, kā arī dzērienu veikaliņam. Darba laiks Pirmdiena – Piektdiena 09:00-20:00, Sestdiena – Svētdiena 09:00-17:00.

Zelta Sakta – pie t/c “Maxima”. Adrese sakrīt ar Money Express lombardu, tāpēc, iespējams, lombards vairs neeksistē.

Uz kuru lombardu doties Olainē?

Money Express lombards specializējas juvilierizstrādājumu uzpirkšanā un pārdošanā, taču varēsit tur ieķīlāt arī citas preces – galvenokārt elektropreces. Savukārt Banknote lombardā varēsit gan paņemt patēriņa kredītu bez ķīlas, gan doties uz turieni, lai ieķīlātu kādu preci vai apskatītu piedāvājumu. Jāatzīst, ka Money Express lombards ir novietots parocīgāk, nekā pārējie lombardi – t.i., tas ir blakus t/c “Maxima”, tādēļ ja nauda nepieciešama pirkumiem, varbūt labāk doties uz turieni.

Dīvaini, ka Olaines lombardi, šķiet, neatrodas spēļu zāļu tuvumā. No otras puses – Olaine ir labi sadalījusies “caurbraucamajā” un dzīvojamā daļā, tāpēc varbūt lombardi tā novietoti ne jau kādas sakritības, bet gan vienkāršas piekļūšanas iedzīvotājiem dēļ.