Lombardi Saldū

Saldū atrodas trīs lombardi. Kopā Šajā mazajā pilsētiņā tas nozīmē vienu lombardu uz aptuveni 3,5 tūkstošiem iedzīvotāju. Tas ir vairāk, nekā vidēji valstī, iespējams, tāpēc, ka Saldus atrodas izdevīgā vietā starp vairākām pilsētām. Šajā rakstā apskatīsim, kur atrodas lombardi Saldū, kā arī uz kuriem no tiem doties un kāpēc.

Visi lombardi Saldū

saldus

“Ātrā finanšu palīdzība Avots”, SIA – Brīvības iela 30 – t/c “Maksima telpās. Darba laiks: pirmdien – svētdien no 10:00 līdz 20:00;

“Banknote” lombards – Lielā iela 2. Darba laiks: Pirmdiena – Piektdiena 09:00-19:00 Sestdiena 09:00-16:00

Lombards Moda – Tūristu iela 4. Darba laiks: pirmdiena – piektdiena: 9:00 – 18:00 (pusdienas pārtraukums: 13.00 – 13.30) sestdiena: 9:00 – 14:00 svētdiena: brīvs.

Visi no šiem lombardiem sniedz ierastos ieķīlāšanas pakalpojumus, un banknote filiālē varat arī paņemt patēriņa kredītu, ja nav mantas, ko ieķīlāt. Īpašu atsauksmju par šiem lombardiem nav, taču ir vairāki cilvēki, kas internetā apmierināti runājuši par precēm, ko noskatījuši un iegādājušies Saldus lombardos.

Lai gan citās pilsētās lombardi bieži saistās ar spēļu zālēm, Saldū tie ir visnotaļ attālu no tām, tādēļ varbūt jādomā, ka klienti tiešām ir iedzīvotāji, kas nonākuši naudas grūtībās, nevis vienkārši cilvēki, kas vēlās turpināt savu sarunu ar bandītu – vienroci. Ziņu portālos īpašu vēstu par lombardiem Saldū un to īpašībām nav.