Lombardi Siguldā

Siguldā – vienā no Latvijas gleznainākajām un noteikti arī latviskākajām pilsētām – ir divi lombardi. Tā kā pilsētā dzīvo aptuveni 18 000 cilvēku, lombardu skaits ir aptuveni 1 uz 9000 cilvēkiem, kas ir ļoti zems rādītājs (Rīgā, piemēram, tas ir aptuveni 1:5500). Abi Siguldas lombardi ir izvietojušies rajonā pie Stacijas laukuma, kā arī netālu no Joker un Aladins spēļu zālēm. Šajā rakstā apskatīsim, ko der zināt par Siguldas lombardiem, kā arī kur tos atrast.

Visi lombardi Siguldā

sigulda

  • Banknote – Krišjāņa Valdemāra iela 1A. Blakus “Casino Olympic” spēļu zālei – vai arī ERGO veikalam, atkarībā kurš jums šķiet pazīstamāks. Darba laiks – Pirmdiena-Piektdiena 09:00-20:00. Sestdiena 09:00-17:00.
  • Lombards “Aizdevums” – Raiņa 1, Sigulda. Šis lombards, par kuru ir pamaz informācijas, atrodas pagalmā netālu no pasta ēkas, blakus DNB bankas filiālei un, protams, Optibet bukmeikeru kantorim. Pēc nosaukuma var secināt, ka šajā lombardā varēsit ne tikai ieķīlāt preces, bet arī izņemt aizdevumu.

Lombardi Siguldā ir novietoti labās vietās gan lai sasniegtu tos no stacijas, gan lai dotos tālāk uz spēļu zāli. Lai gan lombardu piedāvājums Siguldā ir visnotaļ mazs salīdzinājumā ar citām pilsētām, tas varbūt liecina par siguldiešu pārticību un viņu aizņēmumu paradumiem.

Šķiet, ka abi lombardi Siguldā būs piemēroti gan lai saņemtu aizdevumu, gan lai ieķīlātu kādu mazāk nepieciešamu preci. Ja nu tomēr vēlaties izvēlēties cita veida aizdevumu, gan banknote, gan otram lombardam blakus atrodas privātbanku filiāles.