Lombardi Talsos

Talsos uz aptuveni 10 tūkstošiem iedzīvotāju ir veseli četri lombardi, kas ir viens no augstākajiem rādītājiem Latvijā. Tie ir sakoncentrējušies pie veikala “Rimi” vai varbūt spēļu zāles “Aladins”. Lai vai kā, augstais lombardu skaits ir diezgan neizskaidrojams, tāpēc iemeslus šādam milzīgam skaitam šajā rakstā nemaz necentīsimies atklāt. Šajā rakstā apskatīsim, kādus lombardus var atrast Talsos, kā arī kā tos labāk apskatīt.

Visi lombardi Talsos

talsi

  • Banknote – Krišjāņa Valdemāra iela 8. Pretī “Rimi” tirdzniecības centram un blakus, šķiet, savu darbību beigušam nereģistrētam “komisijas veikalam”, kā arī “Aladins” spēļu zālei. Darba laiks: POTCP – 08:00-20:00, S – 08:00-18:00, S – 09:00-03:00.
  • Lombards “Moda” – Raiņa iela 1. Aptuveni tādā pašā attālumā no “Aladins” spēļu zāles kā banknote. Darba laiks – pirmdiena – piektdiena: 9:00 – 18:00 sestdiena: 9:00 – 14:00.
  • Talsu lombards – A.Pumpura 1a. Atrodas dzīvojamo ēku rajonā. Vairāk informācijas nav
  • Vita Lombards – Raiņa iela 16. Tāpat kā Moda un banknote, arī šis lombards atrodas netālu no “Aladins” spēļu zāles, tiesa, to vairāk vai mazāk ieskauj dzīvojamās mājas.

Talsu lombardi – izņemot pašu Talsu lombardu – visi atrodas vairāk vai mazāk vienā un tajā pašā vietā, tāpēc viegli apstaigājami. Ja vēlaties ieķīlāt kādu preci, dodieties uz jebkuru no lombardiem, savukārt banknote lombardā varēsit saņemt ātru aizdevumu bez ķīlas. Lai atrastu izdevīgāko piedāvājumu, varat vienkārši apstaigāt sev tuvākos lombardus.