Lombardi Tukumā

Meklējat lomardus Tukumā? Nemeklējiet tālāk. Tukumā atrodas veseli 4 lombardi, kas padara to par visnotaļ lombardu piesātinātu pilsētu – pilsētā ir apmēram viens lombards uz 5 000 iedzīvotājiem. Ja pieskaita “Tilže Baltija” komisijas veikalu, tad kopā sanāk pieci lombardi, lai gan tehniski tas nav lombards, tikai tam līdzīga bode, kura nevar atļauties licenci likumīgai komercdarbībai.

Lombardi ir koncentrējušies ledus halles apkaimē, un atrodas netālu no Tukuma tirgus. Šajā rakstā apskatīsim, kur atrast, kā atrast, un kuru lombardu izvēlēties, kad esat nonācis (vai dzīvojat) Tukumā, un ir savajadzējies ko ieķīlāt.

Lombardi Tukumā

  • “VitaLombards.lv” – Pils iela 13;
  • “Banknote” – Elizabetes iela 6;
  • “Unions” – Pasta iela 25;
  • “Tilže Baltija” – Elizabetes iela 2;
  • “Zemgales Kredīts” – Pasta iela 20.

Visus lombardus var ērti izstaigāt, apmetot riņķi ap ledus halli, piemēram, ejot pa Pasta ielu halles virzienā un tad nogriežoties uz Pils ielu un ejot taisni pa Brīvības laukumu Elizabetes ielas virzienā, jūs būsit apstaigājuši visus četrus pilsētas lombardus. Tā kā divi no tiem atrodas praktiski blakus viens otram, ja nevarat tikt uz visiem lombardiem, lai paprasīt, par cik varat ieķlāt mantu, izdevīgi būs apstaigāt “Unions” un “Zemgales kredītu”, kuri atrodas minūtes attālumā viens no otra. Arī otrā pusē hallei – Elizabetes ielā – varēsit atrast divus lombardus, kas ir gandrīz blakus viens otram, vienīgi Vita Lombards ir nomaldījies savā Pils ielā. Savukārt ja meklējat kaut ko konkrētu, tad labāk būs apstaigāt visus lombardus.

Kopumā Tukuma lombardi seko citu pilsētu paraugiem, tikai atšķirībā no citām pilsētām, Tukuma lombardi nav blakus spēļu zālēm. Iespējams, to var izskaidrot ar pilsētas konservatīvo attieksmi attiecībā pret kazino un spēļu zāļu licenču izsniegšanu pilsētas robežās. Tāpat Tukumā nav arī ziņu par kādiem ar lombardiem saistītiem noziegumiem, kas kontrastē ar Rīgu, Daugavpili un citām pilsētām, piemēram, Jēkabpili. Šķiet, ka Tukumā lombardus tiešām izmanto tieši lai nodrošinātu ienākumus gadījumā, kad pietrūkst naudas līdz algai, kas ir labs rādītājs, jo citās pilsētās tā nemaz tik bieži nav.