Lombards piedāvātie kredīti

Lombards ir viens no atpazīstamākajiem lombardu tīkliem Latvijā, kura klientu apkalpošanas centri izvietoti pa visu valsti un atrodas lielākas Latvijas pilsētās. Lombards visu laiku attīstās un modernizē gan pakalpojumus, gan visu, kas ar tiem saistīts, tāpēc šī uzņēmuma klientu apkalpošanas centri un to piedāvājums bieži vien neatgādina klasiskos lombardus, kādus esam pieraduši redzēt.

Lombardā tiek piedāvāti dažādi pakalpojumi, kuros ietilpst gan naudas aizdošana, gan arī preču pārdošana un novērtēšana.

Piedāvātie kredīti ir:

  • aizdevums bez ķīlas
  • Tradicionālais lombarda aizdevums – aizdevums pret kustamu ķīlu.

Aizdevums ir kredīts, kura noformēšanai nav nepieciešama ķīla. Šo kredīta veidu varētu salīdzināt ar kādu no ātrajiem vai patēriņa kredītiem, taču jāņem vērā, ka uzticības aizdevuma noformēšana notiek aizdevēja birojā, nevis internetā.

Lai saņemtu aizdevumu bez ķīlas, jādodas uz kādu no aizdevēja klientu apkalpošanas centriem līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu. Atkarībā no izvēlētas aizdevuma summas, kredīts tiks noformēts 15 minūšu līdz 24 stundu laikā, bez liekas kavēšanas un birokrātisku procedūru veikšanas.

Lombards piedāvāto kredītu klāstā ietilpst arī tradicionālie lombarda pakalpojumi jeb aizdevums pret ķīlu. Lai saņemtu aizdevumu par ķīlu var kalpot kāda sadzīvē noderīga vai vērtīga lieta, piemēram, juvelierizstrādājumi, mobilais telefons, datortehnika, sadzīves tehnika, velosipēds, sporta inventārs un daudz kas cits. Šis īpaši izceļas ar plašo pieņemamo ķīlu klāstu un izsniedz aizdevumus arī par ne tik vērtīgām lietām. Visas lieta pirms aizdevuma izsniegšanas tiek novērtētas, un tiek izteikts aizdevuma piedāvājums, kura apjoms var būt līdz pat 95% no ķīlas vērtības. Ja piedāvātā aizdevuma summa ir par mazu un jums nepieciešami lielāki līdzekļi varat ķīlas vērtību palielināt tai pievienojot oriģinālo iepakojumu vai garantijas čeku, kā arī pieprasot aizdevumu iespējams ieķīlāt vairākas lietas, kas kopā veido vēlamo aizdevuma summu. Aptuveno ķīlas vērtību iespējams noskaidrot, sazinoties ar kādu no lombarda darbiniekiem telefoniski. Arī šī aizdevuma noformēšana neprasa daudz laika un pēc 15 minūtēm aizdevums jau varētu būt jūsu rīcībā. Aizdevuma atmaksas termiņš parasti ir 1 mēnesis, taču to iespējams pagarināt, ka arī gadījumā, ja ieķīlātā prece jums vairs nav nepieciešama, varat to atstāt lombarda rīcībā, par to nesaņemot nekādas soda sankcijas un zvanus no parādu piedzinējiem.

Lombards piedāvā ne tikai aizņemties, bet arī izdevīgi iepirkties, tāpēc aizņemoties naudu ādas preces iegādei, pārliecinieties vai šī prece nav atrodama tur pat lombardā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *